Yaşam

Netflix’in Yeni Filmi Boğa Boğa 42. İstanbul Film Festivali’nde Gösterime Girdi

Onur Saylak ve Hakan Günday’ın yönettiği, Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit başrollü Netflix filmi Boğa Boğaprömiyerini 42. İstanbul Sinema Festivali kapsamında yaptı.

Netflix’in yönettiği Onur Saylaksenaryo yazımı Hakan Gündayoynadığı, oynadığı Kıvanç TatlıtuğVe Funda Eryiğittarafından paylaşılan yeni film Boğa Boğa dün akşam Atlas Sineması’nda prömiyerini yaptı. 42. İstanbul Sinema Festivali kapsamında düzenlenen geceye, sinemanın yaratıcıları Onur Saylak ve Hakan Günday’ın yanı sıra tüm grup ve oyuncular katıldı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanan film, festivalin Ulusal Yarışma’da da yarışıyor.

Boğa Boğa Hakkında:
İstanbullu Yalın ve Beyza çifti Assos’ta bir köye yerleşirler. Buraya yeni bir hayata başlamak için geldiler. Ancak köylüler ilk günden itibaren Yalın’a olumsuz ve tehditkar bir şekilde yaklaşırlar. Çok geçmeden bu yansımaların şiddeti hızla artar ve bir gün Yalın bir genç tarafından saldırıya uğrar. Bu saldırı ile Yalın’ın gerçek kimliği ortaya çıkacak ve halkla köyün ortasında kapalı bir savaş başlayacaktır.

Müdür:Onur Saylak

senarist:Hakan Günday

Oyuncu takımı:Kıvanç Tatlıtuğ (Basit), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Kalıcı), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Merhaba), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gazze), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan) 

Üretici:Kerem Çatay

Üretim şirketi:Ay İnşaat

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

demirciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu