Yaşam

Burak Özçivit Katar’da izdiham! Korumalar eşliğinde hayranlarının arasından geçmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde taciz suçlamasıyla gündeme gelen dünyaca ünlü oyuncu Kevin Spacey, ortaya çıkıp yaptığı paylaşımla tepki almıştı. Burak Özçivit Dünya Kupası finalini Katar’da izledi. Rol aldığı projelerdeki başarısıyla adından söz ettiren Özçivit, Katar’da hayranları tarafından karşılandı.

YÜRÜMEKTE ZORLUK GÖRDÜ

Hayranlar arasında son derece popüler Burak Özçivit izdiham yarattı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla buluşmaya gelemeyen Özçivit, savunmaların yardımıyla uzaklaştırıldı. Yürümekte zorlanan Özçivit’in paniği yüzüne yansıdı. Instagram’da 22.5 milyon takipçisi bulunan Özçivit, o anları da Instagram hesabında paylaşmayı ihmal etmedi.

KEVIN SPACEY İLE POZ VERMEK TEPKİ ALDI

Burak Özçivit , ortadaki çocuk da dahil olmak üzere birçok cinsel taciz suçundan yargılanan Kevin Spacey ile bir araya geldi ve maçı Katar’da izledi. O anları Instagram hesabından paylaşan oyuncu, eşi Fahriye Evcen’den de kalp emojisi yorumu aldı. Cinsel istismar kabahatinden yargılanan Spacey ile poz verdiği için sosyal medyada gündem olan Burak Özçivit, “Bu kişiyle aynı karede olmak utanç verici” dedi.

TEPKİLER SONRA PAYLAŞIMI SİLDİ

Paylaşımın ardından ünlü isimlerin ve sosyal medya kullanıcılarının hedefi olan Burak Özçivit, eleştirilere yanıt vermedi. Sessizliğini koruyan Özçivit, 22.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı paylaşımı yorumların ardından sildi. Eleştirilerin ardından Instagram hesabından paylaşımda bulunan Burak Özçivit, “Böylesine hassas ve üzücü bir konuyu sonradan öğrendim. Buna çok üzüldüm ve hemen gerekeni yaptım. Olacak” dedi.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu